,

Umelá vagína TENGA Original Vacuum CUP

Katalógové číslo: 14011 Kategórie: ,

Tenga masturbátory sú spojením kvalitného materiálu, overených mechanizmov a výborného spracovania. To všetko vám umožní prežiť veľmi intenzívny, realistický zážitok, rovnako slastný ako keď vám partnerka robí hlboký orálny sex.

Tajomstvo tohto unikátneho masturbátora netkvie len v slastnom zovretí vášho penisu a jeho dráždení po celej dĺžke, ale aj v podtlaku, ktorý sa vytvára vo vnútri pomôcky a dá sa regulovať vo vrchnej časti pomôcky. Vložka, ktorá sa stará o vašu slasť je spojená pevne s plastovým obalom, ten je ergonomicky tvarovaný a dobre sa drží.

Unikátny elastický materiál a tvarovanie vo vnútri zabezpečí, že váš penis bude krásne zovretý, žaluď bude úplne obklopený dráždiacimi výstupkami. Značka Tenga je zárukou spokojnosti, o efektivite pomôcky vypovedá aj fakt, že v Japonsku je Tenga najobľúbenejším masturbátorom.

Výrobca odporúča použiť pomôcku len raz, znečistenie je možné obmedziť použitím kondómu, alebo je samozrejme možné masturbátor po použití vyčistiť. Efekt sania a pôsobivého stlačenia vnesie vašim intímnym chvíľkam úplne iný rozmer!

  • Rozmery: celková dĺžka 15,5 cm, vnútorná dĺžka 14,7 cm, vnútorný priemer max. 4,5 cm
  • Farba: červeno-biela
  • Materiál: ABS (plast), silikón
  • Výrobca: Tenga (Japonsko)

Značka: