, ,

Tablety V-Activ for Men, afrodiziakum pre mužov

Katalógové číslo: 13944 Kategórie: , ,

Tabletky V-Activ vám pomôžu ľahko, rýchlo a bez vedľajších účinkov k zlepšeniu erekcie a sexuálnej výkonnosti. Účinné látky sú na prírodnej báze. Štúdie preukázali, že obsiahnutý chrysin a piperin zvyšujú hladinu testostéronu v krvi a tak priamo ovplyvňujú celú radu faktorov. Medzi najvýznamnejšie pozitívne účinky patria zlepšenie potencie, posilnenie vitality a rýchlejšia odozva metabolizmu pri spaľovaní tukov pri fyzickej aktivite.

V-Activ je možné užívať pravidelne a už behom 3 dní užívania pocítite rozdiel vo vašej erekcii a celkovej sexuálnej kondícii. Prečo si nedopriať kvalitnejší sex vďaka tomuto výživovému doplnku založenému na prírodnej báze? Určené pre pánov.

UPOZORNENIE: Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Potravinový doplnok by sa nemal užívať ako náhrada vyváženej stravy. Uchovavajte mimo dosah detí. Pokiaľ užívate nejaké lieky, alebo ste citlivý na niektorú z obsiahnutých látok, poraďte sa o vhodnosti užívania prípravku s lekárom.

    • Obsah balenia: 20 kapsúl
    • Dávkovanie: 1 kapsula cca 1 hodinu pred stykom, zapite dostatočným množstvom tekutiny, užívajte maximálne 2 kapsule denne
    • Složenie: oatoil extract, gelatine, soybean oil; zvlhčovače: glycerine, dried guarana extract, dried piperine extract; emulgátory: glycerile monostearate, yam root extract, soy lecithin
    • Skladovanie: Skladujte v chlade, suchu a na tmavom mieste.
    • Výrobca: HOT PRODUCTS (Nemecko)

Značka: