fbpx

Sme tím

Ďakujem za možnosť vytvárať ľuďom okolo mňa priestor pre osobný rast. Vďaka tomu sa učíme byť autentickí a jedinečnú zručnosť každého z nás pretavujeme do úprimnej služby zákazníkovi. Baví ma dať si čas sa stretnúť, porozumieť si a vedieť o sebe navzájom!

Tamyris

hlavná dizajnérka

Charakterizuje nás potešenie z tvorenia, blízke vzťahy a spoločný zámer – „Povolanie je zároveň našim poslaním“. Tiež dbáme na to, aby sa porozumenie a prepojenie, ktoré zažívame my, prenieslo aj do spolupráce so zákazníkom.

Každý má v našom tíme jedinečnú pozíciu podľa toho, v čom vyniká a čo ho napĺňa. Radi sa učíme jeden od druhého. Sme priatelia, veľa sa rozprávame. Je príjemné tvoriť pod vedením Tamyris, ktorá má v oblasti dekorácií bohaté skúsenosti. Je inšpirujúca. Prináša nové myšlienky, trendy a vytvára prostredie, v ktorom sa tvorí s chuťou a nadšením. Dbá na výnimočnosť každého produktu, aranžmánu, či samotnej realizácie u zákazníka. Dokáže zachytiť a podporiť želanú atmosféru prítomného okamihu.

 

V priam rodinnej atmosfére sa na mieru šité riešenia hľadajú a nachádzajú s ľahkosťou. Nesmie chýbať vtip, káva a koláčik (…aj na ne tu máme majsterky :). Jednoducho povedané, v centre našej pozornosti sú ľudia. Rovnako kolegovia, ako aj zákazníci. Preto naše vzájomné naladenie a komunikáciu považujeme, veríme že právom, za nadštandardnú. Výsledný produkt je potom spoločným dielom – Vašej predstavy a našej realizácie.

Doprajte si aj Vy originalitu od najdekor.sk !

My

8